Regulamin Freelettera i Lead Magnet

Data publikacji

22.02.2023 r.

Czołem!

Nazywam się Martyna Wróblewska i inspiruję przedsiębiorcze kobiety do realizacji marzenia o wolności we własnym e-biznesie. Zawodowo jestem Radcą Prawnym; prowadzę kancelarię Prawnik wolnych kobiet oraz jestem założycielką marki Prawobiznesonline i serwisu prawobiznesuonline.pl.

Kontakt

Prawnik wolnych kobiet Kancelaria Radcy Prawnego Martyna Wróblewska
ul. Burmistrza Stanisława Śniegockiego 2, 06-100 Pułtusk, NIP 7611525190.

Możesz skontaktować się ze mną, wysyłając e-mail na adres kontakt@prawobiznesuonline.pl lub dzwoniąc pod numer 511 176 132. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego tutaj.

Cieszę się, że tu trafiłaś!

Freeletter służy realizacji mojej misji wspierania przedsiębiorczych kobiet odważnym w budowaniu e-biznesu, a także prezentowaniu moich produktów i usług.

Przede wszystkim jest jednak sposobem budowania relacji z Tobą. Bo to, co robię, robię dla ludzi, prawo jest jedynie narzędziem, którym przypadkiem biegle władam 😉

W tym dokumencie znajdziesz informacje dotyczące usługi Freelettera i dostarczania treści cyfrowych w zamian za zapis.

Prawa autorskie do tego dokumentu

Jeśli ten dokument Ci się podoba i chciałabyś mieć podobny, napisz do mnie na adres kontakt@prawobiznesuonline.pl. Jestem bowiem autorką tego dokumentu, a jego kopiowanie i wykorzystanie bez mojej zgody stanowi naruszenie moich praw autorskich i nie jest dozwolone.

Co to jest Freeletter

Freeletter to realizowana przeze mnie na rzecz subskrybentki za jej zgodą, bezpłatna usługa świadczona drogą elektroniczną, polegająca na dostarczaniu na adres e-mail wskazany przy zapisie, korespondencji elektronicznej, zawierającej materiały edukacyjne, informacje o organizowanych przeze mnie wydarzeniach, artykułach blogowych, produktach, usługach i inne informacje handlowe i marketingowe.

Sprawy techniczne

Aby zapisać się do Freelettera, potrzebujesz urządzenia z dostępem do Internetu i dowolnym systemem operacyjnym, standardowej przeglądarki internetowej i aktywnego adresu poczty e-mail.

Aby korzystać z Lead Magnet potrzebujesz:

  • w przypadku dokumentów do edycji – standardowego pakietu biurowego, np. Microsoft Office, OpenOffice, LibreOffice,
  • w przypadku plików video – standardowego odtwarzacza plików wideo, np. WindowsMediaPlayer (pliki video),
  • w przypadku plików .pdf – dowolnego programu obsługujący pliki w formacie .pdf, np. Adobe Acrobat.

Nieodpłatnie udostępniam Ci ten Regulamin Freelettera i Lead Magnet przed zapisem. Regulamin możesz pobrać w formacie.pdf tutaj.

Zapisując się do Newslettera, jesteś zobowiązana:

  • podać prawdziwe dane,
  • korzystać z możliwości zapisu, z usługi Newslettera oraz z Lead magnet w sposób zgodny z przeznaczeniem, zgodny z Regulaminem, obowiązującymi przepisami prawa i dobrymi obyczajami oraz w sposób niezakłócający ich funkcjonowania,
  • powstrzymać się dostarczania treści bezprawnych.

Jak możesz zapisać się do Freelettera

Aby zapisać się do Freelettera:

  1. wypełnij formularz zapisu znajdujący się na stronie www.prawobiznesuonline.pl podając swoje imię oraz aktywny adres e-mail,
  2. zaloguj się do wskazanej poczty e-mail,
  3. potwierdź chęć zapisu klikając w link we wiadomości potwierdzającej, którą ode mnie otrzymałaś. Jeżeli nie widzisz wiadomości ode mnie, sprawdź folder Spam oraz Inne lub wpisz w wyszukiwarkę poczty adres kontakt@prawobiznesuonline.pl. Jeżeli chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnej mojej wiadomości, od razu dodaj ten adres do listy kontaktów,
  4. Po wciśnięciu linku, zostaniesz przekierowana do strony podziękowania. Voila, wkroczyłaś na legalną drogę wolności we własnym e-biznesie, gratuluję!

Umowa o świadczenie usługi Freelettera

Z chwilą potwierdzenia przez Ciebie zapisu, zostaje między nami zawarta umowa o świadczenie usługi Newslettera. W ramach umowy ja zobowiązuję się do dostarczania Ci Freelettera i (opcjonalnie) Lead Magnet zgodnego z umową, a Ty zgadzasz się na wysyłanie Ci informacji handlowych na wskazany adres e-mail.

Lead Magnet

Mam prawo, ale nie obowiązek, oferować prezent za zapis do Freelettera w postaci e-booka/innego materiału edukacyjnego lub szkolenia (Lead Magnet).

Umowa o nieodpłatne dostarczenie Lead magnet zostaje zawarta w chwili zawarcia Umowy o świadczenie usługi Newslettera.

Dostarczenie Lead magnet nastąpi niezwłocznie po zawarciu umowy, nie później jednak niż w terminie 3 dni roboczych od jej zawarcia.

Jeżeli nie chcesz podawać swojego adresu e-mail w celu dostarczenia Lead magnet i świadczenia na Twoją rzecz usługi Neslettera, ale zależy Ci na uzyskaniu dostępu do Lead Magnet, możesz go otrzymać w zamian za zapłatę określonej przeze mnie, rozsądnej ceny. W tym celu napisz do mnie na adres kontakt@prawobiznesuonline.pl

Rezygnacja z Freelettera

W każdej chwili możesz zrezygnować z usługi Freelettera bez podania przyczyny, klikając przycisk “Wypisuję się” umieszczony w stopce każdej wiadomości. Możesz też napisać do mnie na adres kontakt@prawobiznesuonline.pl. Od chwili rezygnacji, nie będziesz już otrzymywać Freelettera, chyba że zapiszesz się ponownie.

Zgłoszenia

Jeżeli masz zastrzeżenia do usługi Newslettera, zgodności Lead Magnet z umową lub jakiekolwiek inne uwagi ich dotyczące, możesz je zgłosić w dowolnej formie, w tym pisząc wiadomość na adres kontakt@prawobiznesuonline.pl.

Twoje zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, adres do korespondencji, adres e-mail, informację jakiej opinii dotyczy zgłoszenie oraz Twoje żądania (przyspieszy to i ułatwi rozpoznane zgłoszenia).

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia niezwłocznie, nie później niż w terminie 3 dni roboczych, potwierdzę jego otrzymanie. Odpowiedź na zgłoszenie otrzymasz w terminie 14 dni na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail. Brak odpowiedzi w tym czasie oznacza uznanie Twojego żądania za uzasadnione.

Zmiany dokumentu

Ta wersja Regulaminu Newslettera i Lead Magnet obowiązuje od dnia opublikowania 22.02.2023 r.

Mogę wprowadzać zmiany w Regulaminie Newslettera i Lead Magnet z ważnych powodów biznesowych, prawnych lub technologicznych.

O zmianach poinformuję przez zamieszczenie w serwisie prawobiznesuonline.pl. nowego Regulaminu Newslettera i Lead Magnet oraz odpowiedniej informacji.

Do umów zawartych przed zmianą Regulaminu Newslettera i Lead Magnet stosuje się postanowienia Regulaminu obowiązującego w chwili ich zawarcia.

Brak wcześniejszych wersji